ŽUPA SVETI JURAJ NA BREGU

Get Adobe Flash player
+++ +++

SUSRET MLADIH

U ŽUPI SVETOG JURJA

SVAKI ČETVRTAK U 19.30.OD VELJAČE MJESECA

U DVORANI ŽUPNOG UREDAI našu mladež pokušavamo okupiti u okviru župne zajednice.


Pozivam mlade koji su do sada dolazili – nastavite dolaziti.
Pozivam prošlogodišnje krizmanike (a sada srednjoškolce) – pridružite nam se.
Pozivam mlade koji su završili srednju školu – i za vas ima mjesta.
Ovaj susret nije školsko predavanje, nego prigoda za druženje i govor o temama koje zanimaju sudionike, a povezane su s vjerom. Ukoliko bude dovoljan broj zainteresiranih, pokušat ćemo napraviti dvije grupe – jednu za mlađu mladež, a drugu za stariju mladež (maturante i starije). Dođi, slušaj, pitaj!

Raspored vjeronauka

Obavijesti o smrti

  • An Image Slideshow

Crkva iz zraka

  • An Image Slideshow

Molitva Majci Božjoj Lauretanskoj

MOLITVA MAJCI BOŽJOJ LAURETANSKOJ, ZAŠTITNICI ŽUPE SV. JURAJ NA BREGU

Presveta Bogorodice! Tvoj sveti lik nije uništen u urušenju Crkve.
Čudesno sačuvan postao nam je znakom da ti u srcu  naše župe želiš na osobit način biti prisutna kao Zaštitnica i Utočište svima koji ti povjere svoje tjeskobe i nade, svoje boli i brige. Ohrabreni tim znakom, puni pouzdanja i pobožnosti, tvome Srcu povjeravamo i predajemo svako dijete i sve mlade, bolesnike i patnike, siromahe naše župe i Domovine.
Pohodi sve naše obitelji i uvedi u njih jedinoga Spasitelja Isusa Krista da budu zdrave, vjerne i potomstvom blagoslovljene.

Marijo Lauretanska, moli za nas i moli s nama za mir u našoj ispaćenoj Domovini, da kroz sve poteškoće i opasnosti života sretno stignemo u radost Presvetoga Trojstva, da ga hvalimo i slavimo u sve vijeke vjekova.
Amen.

Majko Božja Lauretanska- moli za nas!

Panorama crkve

  • An Image Slideshow

Laudato TV

  • An Image Slideshow

Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 131