+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam +++ Župna kateheza 25.05.2019. u 8.sati 6.i 7.r.,u 9 sati 4.i 5.r., 10.sati 3 i 2.r.,kateheza se održava u crkvi+++

Razmišljaš o pozivu?
Htio bi biti svećenik, ali nisi siguran?
Ne boj se! Dođi i vidi! Tko zna, možda i ostaneš.
Pozivamo te u bogosloviju na susrete za mlade: 8. i 9. 11. 2013.,
13. i 14. 12. 2013.,
24. i 25. 1. 2014.,
4. i 5. 4. 2014.,
16. i 17. 5. 2014.
Svi susreti počinju petkom u 17, a završavaju subotom u 15 sati.

Prijavi se pozivom, sms-om ili e-mailom:

040/855-315 (Župni ured župe Sveti Juraj na Bregu)

Nadbiskupsko bogoslovno sjemenište, Kaptol 29, Zagreb